Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Bohužel ani dnešní novinkou ohledně HS sekce nezačínáme nejradostnějšími zprávami, loučíme se totiž s dalším hráčem naší Karetní sekce. Tonda „Pandapple“ Malina se rozhodl, že již nadále nebude pokračovat v aktivitách spojených s Hearthstonem na kompetitivní scéně. Nemá se za co stydět, neboť za svoji kariéru dokázal vyhrát spoustu her a turnajů, setkal se se zajímavými lidmi a zažil spoustu hezkých chvil. Po dlouhém působení tak opouští aktivní sestavu naší Karetní sekce a připojuje se do herního důchodu společně s Johnypassem.

Panda se však nadále bude aktivně podílet na dění v organizace, neboť zaujme pozici v managmentu našeho týmu a bude se snažit rozvíjet naše aktivity všemi směry. Nedá se nic dělat, avšak věříme, že nová role Pandovi sedne stejně tak jako předchozí a pomůže našemu růstu.

Vyjádření Pandy: "Ahojky. Většinu z vás tahle zpráva asi nezasáhne u srdíčka, ale asi je potřeba se k tomu všemu vyjádřit. Úplně jako první bych rád připomněl, že ECLOTU vděčím za všechno. Když jsem se kdysi chtěl HS věnovat kompetitivně, většina týmů neprojevila zájem a ani nereagovala. Potom mi ale napsal Martin (Majitel ECLOT) a po krátké schůzce jsem našel domov na dva roky. Jako tým jsem si snad nemohl přát lepší. Všichni kluci jsou skvělí a pomohli mi hodně se zlepšit. Stali se z nás všech kamarádi přesahující hranice HS. Poslední rok se mi zdá HS jako hra rozbitá a pokud se u hry nebavím, nevidím jediný důvod ji dál hrát. Odchod Johnypasse z týmu a neshody se spoluhráči mi nakonec pomohli udělat toto rozhodnutí. Budu si ještě pár měsíců pinkat Gwent , streamovat a v ECLOT působit jako marketing manažer. Nakonec mi vlastně táhne na třicet, za měsíc se žením a asi nastal čas přestat si hrát. Díky moc za váš čas a přízeň. #ECLOTKAPOW"