Od posledního updatu ohledně naší CS:GO sestavy jsme pokračovali ve sledování daného týmu a nyní jsme dospěli k závěru sestavu oficiálně představit. Rozhodli jsme se znovu dát šanci méně známým, za to ale talentovaným a pokorným hráčům, kteří jsou odhodláni nás reprezentovat. Mladá československá sestava si již v době našich námluv zajistil postup do atraktivní Prima COOL ligy a aktivně se pohybuje v online nightcupech a poctivě tak sbírá body do tabulek ať MČR kvalifikace, tak i na TopGamingu (Tiger Masters) a my věříme, že své výkony budou potvrzovat celou sezonu.

Další milník se již blíží a kluci jsou v closed kvalifikaci na Hitpoint Masters, kde věříme, že uspějí! 😊 Věříme, že jsme najeli na stejnou vlnu a budeme pokračovat ve společné, rozjeté práci.

Vyjádření kapitána sekce Dzejkyho: Na začiatok by som chcel poďakovať organizácii Eclot Gaming za šancu a poskytnutú dôveru. Organizácia poskytla pre náš tím všetko potrebné na profesionálnej úrovni a už len my musíme ukázať, že na to máme. Ako môžete vidieť, náš tím sa neskladá zo samých zvučných mien s dlhoročnými skúsenosťami alebo top aimerov našej scény ako vo väčšine nových zostáv. Pre mňa je to už druhý tím, ktorý som zložil s pomerne „noname“ hráčov a verím, že znova dosiahnem minimálne také výsledky ako s predošlou zostavou, pretože chalani na to majú, len im chýbajú potrebné skúsenosti. Dúfam, že organizácii budeme robiť dobré meno a dosiahneme čo najlepšie výsledky či už v COOL lige, kde sme sa kvalifikovali, alebo v bojoch o MČR. Taktiež by sme chceli zabojovať o slot v Hitpoint lige a o čo najlepšie umiestnenie na LAN turnajoch, ktoré sa budú konať v najbližších mesiacoch. Pevne verím, že sa nám bude dariť a budeme prekvapením nielen na našej scéne.