Je nám ctí v našich řadách přivítat nového partnera, o kterého se naši hráči budou moci doslova opřít! Česká firma LYNX, která vyrábí počítače, působí ve svém oboru již od počátku nového tisíciletí a ani ne za 10 let se dostala mezi špičku v tomto oboru. Nyní patří k nejprodávanějším značkám v tuzemsku. Jakou výhodu náš nový partner pro hráče našich sekcí přináší? Obohatil nás jejich vlastní novinkou, a sice počítači LYNX Challenger AURA i7, na kterých budou moci naši hráči hrát nejen na LAN akcích, ale i doma! Věříme, že jsme udělali s našim novým partnerem vše proto, aby se naši hráči cítili co nejpříjemněji a využili tuto dispozici při hraní turnajů a reprezentování naší organizace.

Vyjádření majitele Martina "Nebojacnyvodca" Novotného:
"Je mi ctí přivítat v našich řadách nového hlavního partnera, který našim hráčům poskytne pořádné počítače, na kterých budou moci předvádět jen ty nejlepší výkony. Obzvlášť mě těší, že se nám povedlo navázat spojení s tuzemskou firmou, která patří ve svém oboru ke špičce. Poděkování patří také markeťákovi Vojtěchu Presovi, který tohle celé započal a pomohl dokončit spojení ECLOT a LYNX."

O partnerovi:
Česká firma LYNX se věnuje výrobě počítačů od roku 2000, během pár let se dostala na špičku ve svém oboru. Nyní je LYNX nejprodávanější značkou počítačů v České republice a také ovládl prestižní anketu časopisu ChannelWorld v kategorii Výrobce počítačů roku 2015.