Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Blíží se další Dreamhack ve Švédském JÖNKÖPINGU a náš hráč Matty už zítra vyráží navázat svůj dva roky starý úspěch. My jsme se rozhodli Mattyho vyzpovídat a přinášíme vám odpovědi na ty nejpikantnější otázky.

Ahoj Matty, jedeš jako jediný vyslanec ECLOT - HS sekce na DreamHack 2018 ve Švédském Jönköpingu. Jak se na akci těšíš?
Dreamhacky ve Švédsku jsou vždy skvělý a hraje na nich světová špička, takže se určitě těším.

Po zavedení motivačního kouče v podobě Tondy Maliny se rapidně zvedli tvoje výsledky v turnajích a během ani ne čtvrnácti dnů si sesbíral druhé místo na Y-Games, první místo na Topgamingu a druhé místo v měsíční turnajové sérii. Nebude ti Pandapple na akci chybět a věříš si že to zvládneš i bez jeho psychické podpory?
No s Pandou bych měl jasné první místo. :D Takhle se budu muset i snažit.

Nedávno si dostal od našeho hlavního partnera LYNX nový počítač co na tuhle raketu říkáš? Pomohl ti počítač v tréninku na DreamHack?
Určitě se mi na něm hraje lépe než na notebooku, takže myslím, že se to na přípravě podepsalo.

To rádi slyšíme, kromě výhody, díky novému stroji připravoval si se nějak zvlášť precizně?
Připravoval jsem se vlastně od chvíle co jsem se vrátil z Y-Games, takže necelých 14 dní. S lineupem jsem velice spokojený a myslím, že mám velkou šanci něco uhrát.

Díky za rozhovor Matty a držíme ti na DH palce. Znič to tam draku!
Taky děkuju a držte mi palce!!