Prostředí na Summoners Riftu bývá často neklidné. Neustále se tu střetávají strany s odlišným pohledem na věc, proto vzniklá situace, není nikterak výjimečná. Přicházíme tedy s menší rošádou v sestavě, která se bude týkat našich dosavadních zástupců v boji o soupeřův Nexus. Dnes zveřejňujeme soupisku nových jmen, u kterých věříme, že zvýší naši konkurenceschopnost, jež doufáme, že se projeví na blížícím se Mistrovství Slovenské republiky v Bratislavě či na hlavní akci této sezóny MČR 2018.

Jádro aktuální sestavy tvoří dvojice jmen – Ovčák, Wondro, které již můžete znát například z působení v týmu Dark Tigers, ke kterým se připojil Shine – našim fanouškům dobře známý marksman, jenž nás reprezentoval na MČR 2017. V neposlední řadě soupisku uzavírá slovenský talentovaný jungler Lylajn společně s midlanerem Milánkem.

Sestava LoL sekce:
Ondrej "Wondro" Kenda
Martin "Lylajn" Tonka
Milan "Milánek" Gewitscher
Patrik "Shine" Kulhavý
Dominik "Ovčák" Šilhánek

Vyjádření kapitána týmu Ovčáka: "Zdravím všechny, jsem rád, že mým novým působištěm se stává právě tým ECLOT, ve kterém chceme vybudovat jednu z předních sestav na domácí scéně. Těším se na spolupráci s organizací ECLOT.LYNX a věřím, že se týmu povede navázat na dosavadní úspěchy na online turnajích, následně i offline akcích jako MSR a MČR 2018. Již tuto úterý se účastníme měsíčního finále PLAYzone od 18:00, kde nás můžete podpořit. #eclotlynx"