Counter-Strike servery se zdají aktuálně být značně nevyzpytatelné, jednou máte plně pod kontrolou své spoluhráči, jindy Vám přijde, že jste spolu nikdy nehráli, bohužel i takové změny se však stávají. Náš tým není výjimkou, a tak po pár nepříjemných zásazích do vlastních řad přichází obměna naší sestavy, nový vítr, který má vát kupředu v nejdůležitější fázi roku!

Dámy a pánové, milý fanoušci naší organizace a i vy, co jste přivítali na náš web náhodou, je nám ctí představit Vám staronové akvizice v naší sestavě, která se pouští do boje již tento víkend v kvalifikaci na ForGames, kde se koná finálový event série Tiger Masters od portálu Topgaming. Do naší sestavy se takřka po dvou letech vrací dvojice, která nám dopomohla k prvnímu prorazení na scéně. S těmito borci v sestavě naše organizace sbírala první CSkové offilne ale i online úspěchy, mezi které patří například: zlatá medaile z KOA Masters LAN, stříbrná z Quietus Day či náš dosavadní největší úspěch bronz z MČR 2016.

(vítězná sestava na KOA Masters LAN 2016 - zleva: Cybertron, kutnass, wap0, mallu, grendie)

Sestava CS:GO sekce:
Alex "wap0" Kľučka
Juraj "kutnass" Kútný
Tomáš "zyored" Cvaniga
Vojtěch "vojtiiis" Krázel
Jakub "DKN" Černý

Do svého domovského celku se vrací Alex "wap0" Kľučka a Juraj "kutnass" Kútný! wap0vo vyjádření k návratu: "Zdravím všechny fans, jsem rád, že mým novým působištěm se stává právě tým ECLOT. Těším se na spolupráci s organizací ECLOT.LYNX a doufáme že se nám bude dařit v nejbližších LAN a online turnajích, tak jak se nám podařilo najít tuto super org. #eclotlynx"