Dámy a pánové, hráči a hráčky, po krásném víkendu ve slovenské Bratislavě na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch, které se konalo 5. - 7. 10. 2018 si naše CS:GO sestava ve složení Alex "wap0" Kľučka, Juraj "kutnass" Kútný, Jakub "DKN" Černý, Tomáš "zyored" Cvaniga a Vojtěch "vojtiiis" Krázel veze domů krásné čtvrté místo.

Ale začneme hezky od začátku a to skupinovou částí, v základní části bylo 8 skupin po 5 týmech, úkol byl jasný a to neskončit na posledním místě celé tabulky, což se klukům povedlo na výbornou a ve skupinách skončili s výsledkem 4 výhry a 0 proher, čímž jsme se dostali do Winners Bracketu (dále již WB)

Výsledky základní skupiny:
ECLOT.LYNX 16:10 nonsteam
ECLOT.LYNX 16:4 Godcent
ECLOT.LYNX 16:9 števo2K
ECLOT.LYNX 16:6 Revital Gaming

V prvním kole WB proti sobě dostali kluci tým Hájova, který porazili v BO1 sérii, ve druhém kole jsme proti sobě dostali již známější tým české a slovenské scény a tím nebyl nikdo jiný, než Gunrunners, kteří naše svěřence nepříjemně zaskočili a tím zvítězili 16:8 v BO1, čímž kluci spadli do Losers Bracketu (dále LB), kde se utkali s celkem Pijeme elo, který porazili opět vysoko a postoupili v LB dále, kde narazili na vítěze duelu team.Brave vs Buchtičky a klobásy, jímž těsným výsledkem byl team.Brave a to za nejtěsnějšího stavu, poté co se team.Brave utkal s naším ECLOT celkem, odešli nejspíše zklamaní drtivou porážkou a naši kluci tak postoupili do prvního osmifinále LB, kde narazili na celek Dark Tigers, který porazili 16:10. Přišlo druhé osmifinále LB a s tím i celek eEriness E-BLUE, se kterým byl hodně těsný a zajímavý zápas, o čemž svědčí tež výsledek 16:13 pro naší sekci a postup do posledního osmifinále tohoto dne v LB a tím byl zápas ECLOT.LYNX a Team Gravity, který poražíme v napínavém duelu 16:12 a postupujeme tak do čtvrtfinále celého LB proti týmu eSuba, kde je novým IGL Jindřich “Zedko” Chyba. Pod jeho vedením bohužel náš celek podléhá 16:12 a končí tím i cesta naší CS:GO sekce na tomto turnaji a to krásným čtvrtým místem.

Výsledky celé play-off série:
Winners Bracket:
ECLOT.LYNX 16:6 Hájova
ECLOT.LYNX 8:16 Gunrunners

Losers Bracket:
ECLOT.LYNX 16:6 Pijeme Elo
ECLOT.LYNX 16:3 team.Brave
ECLOT.LYNX 16:10 Dark Tigers
ECLOT.LYNX 16:13 eEriness E-BLUE
ECLOT.LYNX 16:12 Team Gravity
ECLOT.LYNX 12:16 eSuba