Nestíháte přehled a informace o naší CS:GO sekci na naší Facebookové stránce? Pak jste tady správně! Protože přesně pro vás přinášíme shrnutí posledních dvou týdnů.

Po velice úspěšné kvalifikaci do play-off Alienware Game Areny (dále AGA), kdy jsme porazili NiceTry 2-1 na mapy se nám přiblížilo celé play-off ligy. Jakožto první český nebo slovenský tým jsme se totiž dostali tak daleko, abychom si zahráli play-off ligy o kvalifikaci na velkou LAN akci. Bohužel cesta pro nás skončila již (nebo až?) v semifinále, kde jsme narazili na tým Izako Boars a ukázalo se, že na světové scéně nemají své jméno pro nic za nic a podléháme proti nim 2-0 na mapy (Train 16:7, Mirage 16:8). V AGA tak končíme na 3. - 4. místě, které bychom před začátkem splitu brali všema deseti po fantastickém rozjezdu, kdy jsme se dlouhou dobu drželi na špici tabulky je to ale trošku zklamání. Přesto si odnášíme na tuzemské poměry velmi slušné peníze 1 500 $.

Před pár dny nám ESL oznámilo, že se chystá druhý ročník CZ/SK Nationals neboli česko-slovenská národní liga. Do této ligy se dne 30.09.2019 konala první open kvalifikace, na které jsme samozřejmě nemohli chybět. V prvním kole jsme dostali free-win, ve druhém kole jsme narazili na mix okolo twista a azaka, který porážíme 16:12. Ve třetím kole narážíme na tým Exors Gaming a na mapě Overpass prohráváme 6:16. Avšak naděje stále žije, jelikož se koná ještě jedna open kvalifikace.

To by bylo, co se týče shrnutí naší CS:GO sekce všechno, doufáme, že podpoříte naše chlapce v dalších kvalifikacích na našem Twitch kanále: ECLOT_TV.